درباره ما

خوش آمدید

فناوران الکترونیک ایران

شرکت فناوران الکترونیک ایران با نام تجاری "IEtech" با همت و تلاش گروهی از ‏متخصصین برجسته و مجرب در حیطه های فن آوری اطلاعات(IT)، برق، الکترونیک، مخابرات، مهندسی پزشکی و... به جهت ارائه راهکارهای تخصصی برای بومی سازی آنها(به صورت دانش بنیان) در کشور و همچنین طراحی و تولید تجهیزات مربوط به این فناوری ها با برند ایرانی، با هدف کمک به انجام هر چه بهتر طرح های بزرگ و کوچک دولتی و غیردولتی در سازمانهای تولیدی و صنعتی، نظامی و...؛ از ابتدای سال 1395 پایه گذاری، طرح ریزی و شروع به فعالیت نموده است.
همچنین شرکت فناوران الکترونیک ایران قادر به طراحی، ساخت و تامین انواع سیستمها و تجهیزات الکترونیکی و دیجیتالی به صورت سفارشی می باشد. این شرکت به صورت تخصصی در زمینه هایی چون مشاوره، تحقیق و توسعه، طراحی، ساخت، تولید، اجرا و تامین انواع تجهیزات و قطعات الکترونیکی و دیجیتالی،، آنتن های RFID و ریدرهای RFID، بردهای مدار چاپی ( PCB ) و درایورهای صنعتی، سنسورهای کنترل کننده، سیستمهای اتوماسیون صنعتی، اتوماسیون خانگی و اداری ( مدیریت هوشمند ساختمان - BMS )، سیستم های ردیاب و موقعیت یاب مبتنی بر سیستم موقعیت یاب جهانی ( جی پی اس / GPS )، فناوری پوشیدنی، اینترنت اشیاء (IOT)، تعمیر و نگهداری قطعات و تجهیزات مربوطه، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، آموزش و...، نیز فعالیت مستمر دارد.

ماموریت ما

ما در زمینه طراحی، ساخت و تعمیرات تخصصی در حوزه الکترونیک و مخابرات در سطح کشور فعالیت می نماييم و می خواهیم دامنه فعالیت های خود را در سایر خدمات مرتبط دراین حوزه ها، گسترش دهیم. ویژگی ممتاز ما انعطاف پذیری و تلاش جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان با بهره گیری از تجهیزات کامل و به روز و بکارگیری از سرمايه هاي انسانی متخصص می باشد. مسوولیت اجتماعی ما انتقال دانش و اشتغال زایی بوده و قصد داريم تا این مسوولیت را در سطح کشور گسترش دهیم.

هدف ما

با توجه به حضور شرکتهای مختلف در این حوزه و انجام خدمات و اقدامات قابل ستایش از سوی این شرکتها، " شرکت فناوران الکترونیک ایران " نیز علاوه بر ارائه خدمات و اقدامات مشابه، تفکری نوین و بروزتر را دنبال می کند. از اهداف اصلی این شرکت استفاده و بکارگیری ابداعات، خلاقیت و ایده های نو در حوزه های کاری خود بوده تا بتواند در سطوح مختلف خدماتی، تولیدی و صنعتی، نظامی، پزشکی، فرهنگی و اجتماعی، رفاه، امنیت و... حرف های تازه ای برای گفتن داشته و دستاوردهای تازه ای را به ارمغان بیاورد.
درباره ما

منشور سازمانی

10

سال تجربه در طراحی و ساخت

شرکت  "فناوران الکترونیک ایران"  با نام تجاری "IEtech" برای حفظ رضایت مشتریان، کارکنان، تامین کنندگان و سایر ذینفعان خود که ارزشمندترین سرمایه اش است و حفظ مزیت های رقابتی خویش، رعایت اصول زیر را به عنوان منشور سازمانی خود،ضروری می داند:

1- ما معتقدیم اولین نکته ای که مشتریان ما در ارتباط با ما باید متوجه آن شوند، این است که با گروهی مرتبط هستند که همه اعضای آن در تلاشند تا این مجموعه رشد و تعالی پیدا کرده و به اهداف خود برسد.
2- ما برآنیم تا با بهبود مستمر در کیفیت و تنوع محصولات و خدمات، رضایت مشتریان را بدست آوریم.
3- ما بر این باوریم که موفقیت حاصل نمی شود مگر با بهره گیری از دو عنصر دانش و تجربه و برآنیم تا با آموزش مستمر همکاران موجبات ارتقاء سطح کیفی همه جانبه را فراهم آوریم.
4- ما معتقدیم که فروش محصولات و خدمات تنها شروع ارتباط ما با مشتریان خواهد بود.
5- ما بر این باوریم که مشتریان حق دارند از مشاوره فنی بی طرفانه ما برخوردار باشند حتی اگر این مشاوره به خرید محصولات و یا خدمات ما منجر نشود.
6- ما در تلاش خواهیم بود که از منافع مالی، اعتباری، حیثیت و خوش نامی مشتریان خود همانند منافع، حیثیت و خوش نامی خود پاسداری کنیم.
7- ما به مشتریان خود اطمینان می دهیم که در صورت بروز مشکل، هرگز به دنبال مقصر نخواهیم بود و تمام نیروی خود را در حل مشکل و یافتن راهی برای تکرار نشدن آن متمرکز خواهیم نمود.
8- در صورتیکه هر یک از فعالیت های این شرکت باعث بروز ناخرسندی شود ما حق اعلام و پیگیری شکایت را برای همه به رسمیت شناخته و برای کمک به شاکیان سامانه اینترنتی، تماس حضوری/تلفنی و یا پست الکترونیکی را به عنوان کانال های دریافت شکایت معرفی می نماییم.
9- ما در تلاش خواهیم بود تا با بهبود فرآیندها و کاهش هزینه ها، قیمت های مناسبتری را به مشتریان پیشنهاد نماییم.
10- ایجاد تحول، نوآوری، بازآفرینی و بهبود، آرمان ما در کسب و کار است.
11- ما به مشتریان اطمینان خواهیم داد که هر یک از پروژه ها از نظر نوآوری و بهبود نسبت به پروژه های قدیمی تر مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.
12- اعتقاد به مدل برد - برد در کسب و کار مبنای فعالیت های ما می باشد.
13- احترام به رقبا و کلیه همکاران هم صنف، جزئی از باورهای اصلی این شرکت می باشد.
14- صداقت سرمایه ارزشمندی است که سالها زمان می برد تا بدست بیاید و در دقیقه ای می توان آن را خرج کرد. باور ما جز این نیست که سرمایه ای ارزشمند تر از صداقت یافت نمی شود، پس هیچگاه این سرمایه را خرج نخواهیم کرد.
15- شرکت فناوران الکترونیک ایران به محیط زیست علاقمند بوده و حمایت از پروژه های حفظ و احیاء محیط زیست را به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی خود لازم می داند.

همکاری با ما

بالاترین کیفیت را به شما ارائه می دهیم
،کاری که انتظار شما را برآورده می کند

ارتباط باما
تماس بگیرید

پست الکترونیک

برای ما ایمیل ارسال کنید و ما در اسرع با شما تماس خواهیم گرفت.